| StefiMaria a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare :-s.
Am niste bubite pe fund si vreau sa scap de ele cat mai repede, cum sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, acele bubite s-au putut forma datorita faptului ca stai pre mult pe scaun unde iti transpita pielea fundului. Cred ca ai putea folosi o crema pentru acnee dar nu sunt sigura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poin ce fel de "bubite" tip alunita sau rash-uri (iritatii) oricum incearca, cu crema de piele cea mai buna ar fi de la Eucerin sau cea de la Nivea succes!

| Kitty1212 a răspuns:

Buna si eu am avut aceeasi problema si din fericire am scapat complet de ele. Ia-ti crema de corp de la Avon cu floare de lotus sau ulei de masline sunt niste creme exceptionale, eu o aplicam si de 3-4 ori pe zi atat pe fund cat si pe corp. O sa vezi rezultate dar trebuie sa aplici mai multe saptamani. te pop

| carina_5370 a răspuns:

Foloseste crema mibazon.este foarte buna.si eu am avut aceeasi problema si mi-a trecut o gasesti la farmacia veterinara