| Soranaa a întrebat:

Am o problema. Tatal prietenei mele cele mai bune nu o mai lasa sa vb cu mine { nici eu nici fata aia nu stim motivu }. Chiar daca tatal ei nu o mai lasa sa vb cu mine noi tot vb sh tot ne credem cele mai bune prietene.Nu neam mai vazut de 1 luni sh mi-e dor de ea pentru ca tin la ea mai mult ca la o sora. E parte din mine.

Crede'ti ca prietenia noastra va mai fi ca inainthe? fundita

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Nu, nu mai fi ca inainte sad fara comunicare... e cam nasol, mai ales daca nu o sa va mai vedeti. Poate tatal ei te-a auzit spunand ceva urat, oricum succes sad

4 răspunsuri:
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Heey ubitha mea.

Lasa ca tata o sa fie ingaduitor sh o s se razgandeask.Dar mai lasa`l o perioada.

Sh eu te besk mult sh uh esti jumatate din mine`.

Phoi normal ca o sa fie ca inainte. Ba chiar mai bine` ca acum am mai crescut sh noi sh ne-am mai maturizath.

Te besk mult ubitha mea :X:X:X:X:X

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Buna ubitha mea!

Lasa ca tata o sa fie ingaduitor sh o s se razgandeask.Dar mai lasa`l o perioada.

Sh eu te besk mult sh uh esti jumatate din mine`.

Phoi normal ca o sa fie ca inainte. Ba chiar mai bine` ca acum am mai crescut sh noi sh ne-am mai maturizath.

Te besk mult ubitha mea :X:X:X:X:X

| Madilyn a răspuns:

Probabil ca tatal prietenei tale a observat la tine ceva ce nu`i convine [ Asta cred ca e problema ].
Si in ceea ce priveste prietenia dintre tine si ea.Parerea mea e ca o sa dureze. Pentru ca daca acum sunteti cele mai bune prietene inseamna ca aveti incredere una in alta, iar chestia asta nu se pierde asa usor [ doar in cazu` in care una o tradeaza pe cealalta ].
PS. : Va sfatuiesc sa stati linistite ca tatal fetei o sa`si revina la normal.[ Eventual prietena ta poate sa incerce sa discute cu el sa vada ce`l deranjeaza de fapt ]... Va puup :*

| Ella980 a răspuns:

Daca ea te crede la fel, o prietena buna, aveti cele mai mari sanse.