| Sophyia a întrebat:

Am o problema! Vreau sa ma inscriu la Liceul de Arta in Iasi dar mama nu ma lasa. Vrea sa dau la bio-chimie asa cum a facut si ea si acum este doctorita. Tatal meu sune ca ma sustine dar cred ca glumeste.Am 2 fete din clasa care se duc la acest liceu:una la canto ( unde vreau sa dau si eu) si una la actorie.Nu stiu ce sa fac PS! Eu nu locuiesc la Iasi stau in alt oras.Fac o ora si ceva pana ajung acolo.

Răspuns Câştigător
| bbyu2 a răspuns:

Daca faci ceea ce nu-ti place nu o sa faci nimic binewinking

| Sophyia explică (pentru bbyu2):

Acum cateva zile m-am inscris la un club al copiilor la sectia canto i merge foarte bine

| bbyu2 a răspuns (pentru Sophyia):

Ma bucur! Succes in continuare:*

4 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

Pai explica-i ca daca tie chiar nu-ti place deloc si ca e decizia ta la ce liceu te duci, e viata ta nu a ei.

| Sophyia explică:

Deci as vrea sa-mi dati un sfat!