| Maria1678 a întrebat:

Buna! Am o relație de 6 luni si simt ca s-a răcit iubitul față de mine... nu mai e la fel de romantic, nu imi mai trimite asa multe mesaje, se supără din orice si nu imi mai zice nimic drăguț. Asta s-a întâmplat după o ceartă in care i-am zis ca ma deranjează ca da like la alte fete. Asta a fost prima noastră ceartă serioasă si el zice ca ne am împăcat dar il simt distant... Cum as putea sa fac sa fim ca la inceput? Si care e faza cu datul atâtor like-uri la tot felul de fete având în vedere ca mi-am scos toti băieții din lista?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

El flirteaza si cu alte fete de aceea le da like, asta-i faza.
Cred ca nu poti sa-l faci sa fie ca la inceput, ca el are deja pe alta sau altele cu care se intretine, de aceea si-a pierdut interesul pentru tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să cauți unul care să nu dea laik.

| alexandru3107 a răspuns:

Daca tu ti-ai scos toti baietii din lista e un semn de loialitate pe care ar trebui sa il faca si el in cazul fetelor. Transmite-i ca nu este ok, daca ai facut-o deja si acesta este deranjat, ar fi bine sa il lasi. Persoana potrivita nu ar avea interese in a da like-uri la alte fete.