| stefy_3162 a întrebat:

am o rugaminte. vreau si eu va rog idei de compuneri cu titlu "In asteptare ierini" dau fundita la cea mai buna idee.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Elyy_1788 a răspuns:

Stau noptile intregi asteptand ca macar un fulg sa se strecoare pe usita castelului din lumea norilor.Privesc pe geam nerabdatoare, dar dezamagita...
Lumea ma privea cu dusmanie pura.Credea ca sunt o copila careia ii placeau zanisoarele si curcubeurile, dar nu, nu eram asa.Asteptam doar un fulg, unul singur...

Sper ca ti-a placut. E inventata de minewinking!

| DanielJackson a răspuns:

Depinde cati ani ai.