| αℓ3χυтѕѕα a întrebat:

Buna TPU happy! Am si eu o rugaminte. Va rog sa imi dati niste idei pentru un proiect. Nu conteaza despre ce. Vreau sa imi dati un titlu ceva. Si niste idei. nu stiu big grin Va rog mult!

4 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Anime, manga, Vocaloid. Ar fi mai uşor dacă ai fi otaku. [poate chiar eşti]
Despre romi şi istoria lor.
Poluare
Evoluţia aparatelor electrice
Marin Preda
Cultura Japoniei :3
Vampiri sau alte chestii de genul
Muzica de operă
Ecologie
sunt multe idei, dar nu ştiu la ce le vrei. Dacă crezi că ţi-am dat idei bune, dar nu eşti mulţumită, trimite un mesaj sau ceva. Am mai multe idei.

| Blu3Smyle a răspuns:

Viata mea tongue inspirate din orce

| cozmalau a răspuns:

Proiect pentru orasul in care locuiesti!