| Andreisupercool a întrebat:

Am o si eu o problema cu o fata cine ma poate ajuta sa imi lase messenger-ul.

5 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Poti spune direct aici, toti sunt deschisi. Plus ca nimeni nu te cunoaste dupa nume sau Metin2 sau altceva.

| Andreisupercool explică (pentru Ritsuko):

Mi-am pus metin 2 ca avatar ca sa nu ma cunoasaca nimeni

| Andreisupercool explică (pentru Ritsuko):

Deci in fine mie imi place de o fata si fratele meu i-a zis ca imi place de respectiva numai ca eu am vrut sa o surprind ce pot sa ii zic ca sa fiu cu ea

| Deny98 a răspuns (pentru Andreisupercool):

Buna, Andrei! Daca iti doresti sa fi cu ea, incearca prima data varianta clasica: Du-i o floare si o ciocolata si spune-i ce simti, dar fi macar putin romantic ( nu in sens de fapte, ci in sensul cuvintelor ), insa daca nu merge asa, invit-o la un suc, un film, fa ceea ce ii place ei. Fratele tau nu a facut o greseala, ci te-a ajutat, iar de aici va trebui sa te ocupi de situatie. Va fi bine. dj.denysa98@yahoo.com. Imi poti scrie pentru orice problema. Succes!

| Andreisupercool explică (pentru Deny98):

Buna, bine iti multumesc pentru ajutor deja poti sa imi accepti cererea pe mess