| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau si eu sa ma ajute cineva cu un cont de paypal am 90 euro pe el si nu stiu cum sa verific cardul etc cine ma poate ajuta sa imi lase id de messenger

8 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Cardul il verifici pe site-ul bancii, daca ai optiunea 24internet banking activata.
daca nu mergi la banca si vb cu cineva acolo.

| anonim_4396 explică (pentru SunnyDay88):

Dar daca ma duc sa scot ceva bani dupa el 10 lei de exemplu?

| SunnyDay88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti merge la bancomat si face o interogare de sold.

| anonim_4396 explică (pentru SunnyDay88):

Mi-a respins cardul cei de la paypal de ce? ca banii sunt pe el si am inteles ca extrag ei 1.5 euro sau echivalentu sumei. ce pot face ma chinui de mult timp.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu inteles ca ai contul paypal facut.

daca nu e facut si nu il poti face poate fi in primul rand pentru ca nu folosesti un card visa electron, sau asa cum mi s-a intamplat mie, acesta nu este vizibil pe internet. pentru asta trebuie sa te duci la banca si sa ceri activarea lui.

| anonim_4396 explică (pentru SunnyDay88):

Contul este facut paypal. am fost la banca sa fac un card visa electron

| anonim_4396 explică (pentru SunnyDay88):

Tin sa va anunt ca am facut card, am adaugat cardul la cont paypal mi-au luat dupa card 6lei si acum a ramas in curs de verificare de 5 zileangry nu mi-lau verificat am optiunea 24banking am intrat pe cont sunt 6lei blocati imi arata ca mi-au luat paypal dar nu gasesc niciun cod de 4 cifre am downloadat foaia de tranzactie si degeaba, ce pot face ajutati-ma va rog mult de tot

| SunnyDay88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu aveam intr-o vreme vreo 3 euro blocati. dar erau blocati nu transferati cu toatea astea nu lipseau de nicaieri si ce aveam puteam folosi.

daca cei de la paypal ti-au acceptat cardul ai sa primesti si codul tranzactiei.