| Dana3333 a întrebat:

Bună happy Am observat ca nu se mai pot face conturi pe conquiztador, cel putin pentru o vreme.Dar am neaparata nevoie de un cont..Este cineva care ar fi dispus\ă sa il imparta cu mine? Dau funda..Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Gata. Carmen iubi si parola fov285 laughing Vezi ce faci pe el ca are multe jocuri.

| Dana3333 explică (pentru Carmen100):

Multumesc mult :*

| Carmen100 a răspuns (pentru Dana3333):

Cu placere. Joaca si tu la oficiale, dar te rog sa nu imi faci cranii. O sa il mai verific din cand in cand happy

| Dana3333 explică (pentru Carmen100):

laughing whistling

17 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Am observat si eu. As avea un cont dar nu mai stiu parola

| Carmen100 a răspuns:

Hmmmmthinking o chestie argintie foarte misto si trei cranii. mai taie din ele da'le dreeeea...

| Carmen100 a răspuns:

Oooof, mai intra si tu ca nu imi place chestia aia aurie. Macar sa ii faci niste sageti in varfuri. Eu intru si iti fac bani iar tu te ocupi cu marfa laughing

| Dana3333 explică (pentru Carmen100):

Nu pot intra laughing ai schimbat cumva parola sau ceva?

| Dana3333 explică (pentru Carmen100):

Nu pot intra laughing probabil ai schimbat parola sau ceva

| Carmen100 a răspuns (pentru Dana3333):

Nu. nici nu merge sa schimb parola thinking Aseara am vazut ca e cineva conectat ca nu puteam sa intru si m-am gandit ca esti tu. Hai ca mai incerc

| Carmen100 a răspuns:

Bag picioru'...sa nu'mi spui ca am piersut contul. Toata munca mea era acolo crying Si nici nu mai pot sa fac altul crying

| Carmen100 a răspuns:

Tu ce ai facut? ai jucat cu hack si te'au prins? Ai injurat pana nu ai mai putut sau ce ai facut de nu mai merge?

| Dana3333 explică (pentru Carmen100):

Nu,nu am facut nimic.Nu mai intrasem de vreo saptamana (nu mi-a mers netul) si am intrat abia ieri.Si,aseara,cand am dat sa intru, nu mai puteam si credeam ca ai schimbat tu parola sau ceva.

| Dana3333 explică (pentru Carmen100):

Si mie imi aparea ca e deja conectat si credeam ca esti tu iar apoi nu mai puteam intra deloc

| Dana3333 explică (pentru Carmen100):

Imi apare
Conectare nereuşită.
Nume sau parolă incorectă!
Fii atent la majuscule!

| Carmen100 a răspuns (pentru Dana3333):

Mda. Cont spart sad

| Carmen100 a răspuns (pentru Carmen100):

500si de jocuri lasate in urma. Pacat.