| Ioana :x a întrebat:

am optiunea cu 5 euro pe vodafone si mi-am incarcat cu 6 euro ar trebui sa mi se reinnoiasca imi spune ca optiunea se va reinnoi pe 7 aprilie. nu pot sa o reinnoiesc acum? sau macar mai devreme pentru ca am nevoiede minute. va rog ajutati-ma. Mai pe scurt vreau sa imi reinnoiesc optiunea sa am toate minutele.

1 răspuns:
| katy2010 a răspuns:

Optiunea se poate activa o data pe luna. daca ai mai avut-o activata nu vei putea pana pe 7 aprilie.mai sunt 2 zile.de fapt, una...ai putina rabdare...