| Boomer a întrebat:

Heii! Salut TPU vreau sa ma ajutati cu o problema.Ieri miam incarcat nr cu 6 euro miam activat optiunea cu minute mi-a trimis mesajul de confirmare si ieri am sunat pe cineva pe la ora 4 si a sunat apoi dupa ce am venit de la sala am incercat sa sun din nou si ami spune ca "inainte de a apela trebuie sa afli detali despre creditul si minutele disponibile" mentionez ca in intervalul ala de 3 ore nici nu am scos telefonul din buzunar.Ce credeti ca s-a intamplat? Funda sad sad

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Am patit-o si eu, dar isi revenea de la sine. Ai mai incercat sa suni dupa? In mod normal ar trebui sa functioneze direct.

| Boomer explică:

Am incercat de multe ori si nici pana acum nu si-a revenit...Ce ar trebui sa fac? Oare sa sun la serviciu clienti? Da care e numarul nu sti?