| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Imi puteti spune de ce nu imi pot folosi internetul pe telefon desi am umblat la setari si e totul ok si nici minutele in alte retele desi am credit si minute si Mb? Recent am dat sms la 2777 cu textul da si am intrat in optiunea Vorbesti net primesti dar nu imi mai merg decat minutele in Vodafonehee hee mi am incarcat acum cateva zile.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traficul de date prin aceasta promitie este compatibil numai cu o oferta de minim 5 E activa pe cont. De ex. eu am o oferta de 6E. Dar scrie-le celor de la Vodafone in mesaj privat pe Facebook. Maine iti vor raspunde. Nu uita sa iti specifici si numarul de telefon.