| deedy_9846 a întrebat:

happy. am parul foarte des si vreau sa mi`l filez.batting eyelashes. este adevarat ca mil strc?sad

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna,multumeste-te ca ai parul des,ceea ce multe femei si fete ar vrea. Daca cineva isi fileaza parul,o face pentru a-i da volum,dar din moment ce il ai deja des, banuiesc ca are si volum, deci nu e nevoie de filare. Da' acum faci cum crezi si vrei. bafta :*

| piticot_7774 a răspuns:

Nu`i adevarat.Nu`l strici.Asa il am si eu, foarte des, si mi`l filez o data la 2 luni...N`ai de ce sa-l strici, dimpotriva el se va "aseza" mult mai frumos si iti poti face mai multe coafuri.:p...Bafta!>:d

| sweetyana a răspuns:

Depinde de persoana daca ai firul gros nue nicio problema dar daca ai firul subtire este destul de brobabil

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Nu,mai.e bine sa il filezi, e mai usor sa il descurci si asa nu se mai deterioreaza prea tatre.

| BlaBlaBla_6541 a răspuns:

Buna:*Am avut aceiasi problema.Am avut parul rar apoi m`am tuns pentru volum si tot asa mi s-a facut foarte des... apoi m`am filat si numai avea asa mult volum dupa baie.Parerea mea este sa te tunzi dar ai grija unde te tunzi :* Sunt sigura ca o sa iti stea superhappy Bafta:*Funda?batting eyelashes