| LaurikusDiDi a întrebat:

Am parul lung si drept, tuns in scari. Cum pot sa il aranjez intr-un mod mai deosebit decat lasat liber?
Funda pentru cel mai bun rasp!

Răspuns Câştigător
| Happiness_8100 a răspuns:

Scarile sunt puse frumos in valoare de niste bucle mari, genul celor romantice.Fiecare bucla se pune mai bine in valoare in acest fel:).Am si eu parul exact ca al tau,si asa mi-l aranjez la petreceri, evenimente, sau cand ma simt frumoasa in ziua respectiva.:X

Uite niste indei:
http://www.youtube.com/watch?v=lBAJJyJZdTM (nu chiar identic, dar ceva asemanator;) )

Succes:*

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Fa-ti'l putin cret la varfuri :*

| Khanikua a răspuns:

Auzi zi-mi unde stai ca til fac eu. ca ma prikep la daste oe stau in bukuresti da-mi addd just.kittymy