| PandaCrusher a întrebat:

Buna!
Am parul negru si as vrea sa-mi fac o suvita verde sau albastra. Ce as putea folosi? Nu vreau sa-mi afecteze parul.
Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Bai... fata stie ca ar putea folosit vopsea :)) dar de unde face rost?

in fine, de vopsea permanenta nu stiu, dar stiu doar de vopsea semi-permanenta http://www.bestial.ro/......e_15_.html
a si nu folosit albastru de metil! :)) e nasol rau... culoarea se face misto, dar lasa urme pe fata, perne etc

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Poti folosi http://www.okazii.ro/......lei-.html.
Costa 10 lei si se duce la spalare.
Nu folosi altceva sa s.ar putea sa ramai fara par in cap:)).
Bye

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
ai putea folosi vopsea, sau, daca nu vrei sa fie permanent foloseste albastru de metil[de la farmacie]

| JelLy_3370 a răspuns:

Poti folosi noantator de exemplu care se ia la spalat, la fel de bbine si vopsea dar nu se mai ia.nu stiu daca vopseaua afecteaza la par dar d noantator si eu folosesc si stiu ca nu.succes:*