| byanka32 a întrebat:

eu sunt acum in Italia dar cand ma duc acasa in septembrie vreau sa ma tund putin si sa imi fac o suvita albastra..bineinteles nu eu ci frizerul laughing.dar o preitena de-a mea a spus ca iubitul ei si-a facut bretonul albastru dar apoi i s-a decolorat tot parul laughing si ma tem sa mi se intampla si mie asa..adica sa imi fac o suvita albastra sau verde si cu timpul partea cealalta de par sa se decoloreze..nu prea ASI vrea sa am parul albastru rolling on the floor credeti ca e posibil?

7 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Nu vad ce legatura are. Adica de ce sa se decoloreze restul parului de la o suvita albastra? Vopseste-te linistitalaughing))

| chupachups1234 a răspuns (pentru chupachups1234):

Poate el a folosit sampon decolorant sau ceva ca sa scape de albastru si... nu stiu zic si eulaughing)

| EmotionalKoma a răspuns:

Mai bine cupara-ti o extensie albastra.Reduci orice risc...

| Innnaa a răspuns:

Se poate intampla, dar doar daca te speli in fiecare zi pe cap.Eu am suvite si ma spal acum mai rar pe cap.

| byanka32 explică (pentru Innnaa):

Dar daca ma spal odata la 3 zile se intampla ceva?

| Innnaa a răspuns:

Nu.Asa ma spal si eu acum ca am suvite roscate.

| Innnaa a răspuns:

Nu este nicio problema!