| Flavia96 a întrebat:

am patat un pulover de rugina... ce as putea folosi pentru a indeparta petele?\. dau funda sfaturilor folositoare:X

3 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Mai intai il speli cu persil la temperatura maricica(peste 60 de grade), apoi pui direct peste pata vansih oxy action si freci.repeti procedeul de vreo 2 ori si urma dispare happy

| Eeu a răspuns:

Nu stiu cu ce se duce, am incercat si eu cu Vanish si nu mi-a iesit pata. As fi recunoscatoare celui care stie daca mai iasa si cu ce happy.

| Flavia96 explică:

Am auzit undeva cu zeama de lamaie s-a sters un pic dar tot a ramas urma...