| anonim_4396 a întrebat:

Am pe Facebook o pagina si as vrea sa am aceeasi pagina pe Instagram. Gen sa fac pagina de pe Facebook cunoscuta si pe insta. Cum as putea face asta?
Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| polk a răspuns:

Poti creea aceeasi pagina pe insta si de ex daca pui poze, faci publicitate de pe pagina de pe Facebook. Gen pui o poza sau ceva un link de la insta cum ca "suntem acum si pe insta" sau ceva asemanator.

1 răspuns:
| Denisya a răspuns:

Poți iti descarcă Instagram si acolo poți seta sa fi una cu Facebook sa iti poți adăuga prietenii pe Instagram logandute cu contul de Facebook.e f usor.