| LoveMierexD a întrebat:

Am prietene care au facut-o pentru prima data fara sa se gandeasca de doua ori iar acum regreta! Daca ati avut o relatie lunga si blah blah..Cum va dati seama cand e momentul potrivit? big grin

Răspuns Câştigător
| Tyberius a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama cand e momentul potrivit vine pe nepregatite dar asta trebuie sa se intample de la sine esti tu cu el si na se intampla... nu e chestia ca ele regreta la un moment dat tot se intampla.Acum ar trebui sa ai o relatie de lunga durata pentru ca sunt tot genul de profitori care isi pot bate joc de tine stai cu iubitul tau 1 an 2 si dupa poti sa o faci linistita cu el stiind ca nu o sa regreti si ai gasit pe cineva la care tii.winking