| nosense a întrebat:

Am primit mailul urmat de la okazii.ro : "Buna ziua,
Aceasta este ultima somatie de plata pentru facturile care au depasit data scadenta.
In cazul neachitarii, contul Dumneavoastra va fi blocat definitiv in data de 09-10-11.
Suma de plata : 2.16 EUR
De asemenea ne rezervam dreptul de a initia toate actiunile legale in vederea recuperarii sumelor restante.
Iti multumim pentru intelegere."

Mailul e pe bune, chiar vor lua acele actiuni legale sa le platesc nici 10lei sau e doar asa sa bage frica in mine? Putin imi pasa de cont, doar ca nu am chef sa dau eu 2 euro pentru niste vanzari la care nici macar nu am avut cumparator. Deci, daca a mai avut cineva problema asta, va rog, raspundeti (dau si funda laughing )

1 răspuns:
| daniellla a răspuns:

Si eu am avut cont,si mi l-au blocat, doar atat, nu cred ca vei suporta alte consecintehappy.Eu n-am patit nimic.