| nosense a întrebat:

Am primit pe mail o somatie de plata de la okazii.ro (ultima) in care mi se spune ca daca nu platesc suma respectiva (2 euro nu-i mult dar nu prea am chef) mi se inchide contul definitiv, iar mai jos imi spun asa "De asemenea ne rezervam dreptul de a initia toate actiunile legale in vederea recuperarii sumelor restante."
Acuma putin imi pasa ca imi inchid contul definitv, ma intereseaza daca chiar voi avea probleme daca nu le platesc?
Merci si astept raspunsuri. happy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa-i dracu'. N-au ce-ti face pentru 2 Eu. Nici nu cred ca ai primit o factura! Ti-au emis asa ceva? Ca sa te dea in judecata trebuie sa-ti fi trimis o factura si trebuie sa aiba macar valoarea de 50 lei.