| JahBless a întrebat:

am primit o amenda de circulatie in 2007 iar saptamana trecuta mi-a venit in posta. Zicea ca daca nu o platesc in termen de 15 zile vor face executare silita.La ce se refera prin executare silita?

Răspuns Câştigător
| Biutsssaa a răspuns:

vin la tine si iti iau lucruri din casabig grin sper ca te-am ajutathappy funda, plswinking

4 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Te ia, te pune la zid, si te executa. happy

| NuExista a răspuns:

thinking Nu stiu sa-ti zic ce inseamna. dar in orice caz foarte interesant thinking sa'mi vina mie o amenda dupa 4 ani. eu nu as recunoaste nimic. ce dracu` laughing)

| NuExista a răspuns:

Nui nimic.da'i pace. ma bucur ca ai reusit sa gasesti raspuns la intrebare.winking

| JahBless explică:

@colaa am dap stupid din greseala.srry.