| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Am probleme cu profilul de Facebook. Nu mai puteam lasa comentarii si like-uri unei prietene. Am intrebat-o daca mi-a dat block din greseala si mi-a zis ca nu. Apoi amandoi ne-am zis sa ne stergem de la prieteni si sa ne dam cerere din nou sa vedem daca merge. Am dat ambii cerere si zice ca ne avem la prieteni, cu toate ca nu ne avem. Acum nu prea stiu ce sa fac. Mii de multumiri celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| TanteMarianne a răspuns:

In ultima vreme facebook-ul are cateva nebunii mici( nu poti sa stergi ceva de pe youtube pe care l-ai postat etc...)in cel mai rau caz puteti sa ba stergeti fb- ul amamdoi si dupa sa vi-l faceti din nou! dar poate se va rezolva de la sine.mai verificati-va amandoi setarile, contului. poate o sa se rezolve si sobgir de la sine. daca absolut nimix nu merge atunci oricum nu muriri mai puteti trai si intalni la scoala.