| EuElyEla99 a întrebat:

am ramas in pana de idei. duminica ma duc la ziua unei prietene. face 12 ani si nu stiu ce sa ii i-au. nu imi mai vine nici o idee. cine ma ajuta are funda...va rog raspunsuri urgente

5 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Un tricou. nu te baga in jos la pantalonii sau fustite ptc niciodata nu se stie daca ii vin sau nu... un tricou e binevenit intotdeaua love struck... sau daca o poti aborda mai pe ocolite ce`si doreste. sau pote ti-a spus mai demult si ai uitat. gandeste`te daca ii plac jucariile din plus. dar mai bine ii iei un tricou:d. cel putin mie asta mi-ar placea la 12 ani. :d Sper sa cumperii un cadou frumos. Funda? puppy dog eyes puppy dog eyes am raspus repede puppy dog eyes

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Cumpara-i niste haine
Sau fa-i o rama cu poza voastra inauntru
Sau un albumul cu momente frumos ale voastre si invelit bine in punga de aia in care se pun cadourile ca in desenebig grin

Fundita te rog

| Misa920 a răspuns:

Pai poti sa ii daruiesti un album foto dragut unde sa isi tina amintirile, poti sa ii mai cumperi un jurnal in care sa isi scrie secretele sau un lantisor cu un medalion in care scrie best friend si se poate rupe in doua parti tu iei una si ea una. Sper ca ti-am fost de folos

| ale21 a răspuns:

Pai cumparai un lucru care ii place foarte mult ca daca e prietena ta trebuie sa stii cateva lucruri care ii plac

| sander a răspuns:

Un lantic de argint cu un pandantiv nu te va costa mai mult de 30 de roni...