| anonim_4396 a întrebat:

Am ramas in pana de idei.straight face Vreau sa fac niste poezii, dar nu am idei de titlu.despre ce sa fie poeziile.Am nevoie de ceva care sa ma inspirethinking Aveti idei? Dau si fundita:X

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Natura, frumusete, iubire[dar nu neaparat iubirea purtata de 2 persoane], credinta in fortele propii, liniste si armonie. daca ai nevoie de mai multe idei da un mesajbig grin

| DoLyy a răspuns:

Pai...poti scrie o poezie despre dragoste cu sentimente cu durere ceva trist si original sau despre prietenie.''Dragostea e un sentiment frumos dar dureros'';''Ce mai calda iubire are cel mai rece sfarsit'';''De ce trebuie sa suferin in dragoste?''ceva de genu... sper sa te fii ajutat!

| CatyCatalina_5027 a răspuns:

Ai putea sa faci o poezie dinaia amuzanta nu dinaia care sa te adoarma ca alea de eminescu...eu zic sa faci o poezie despre barfitoare, tarfe etclaughingo sa iasa chiar faina poezia atata timp cand te amuza si ope tine si iti place ideea mea.big grinlaughing