| SabinaB a întrebat:

am reusit sa imi fac o pagina pe facebook si cand intru pe profilul meu si vreau sa caut pagina nu mi-o da, adica nu mi-o gaseste, stiti ce trebuie sa fac sau care e problema?

Răspuns Câştigător
| DangerLove a răspuns:

Tot eu iti raspund :*.

Pai nu ti-o da pentru ca nu are like-uri. Posteaza link-ul pe albumul de publicitate al altei pagini de pe profilul tau, si cand vei strange 10 like-uri ti-o va da :*...

Incearca asta

1 răspuns:
| DenisaS23 a răspuns:

Pai nu trebui neaparat sa o gasesti ca sa intri pe ea unde dai la deconectare iti apare o poza mica cu pagina ta si dai click pe ea si te duci direct pe ea nu mai trebui sa o cauti ca sa intri pe ea si nu iti face grij o sa apara ea de abia ai facut-o nici mie nu mi-a aparut din prima asteapta cateva zilewinking sper ca te-am ajutat!(funda?)