| pytyk98 a întrebat:

Buna am s eu un telefon motorola BR50 si am si cablu de date la el va rog ajutati-ma ca nu stiu cum se trimt poze de pe el pe pc dau funda...

2 răspunsuri:
| Poisoned a răspuns:

Pai, trebuie sa conectezi cablul la telefon si dupa aceea il bagi in PC. Apoi, te duci in my computer si Trebuie sa apara acolo un folder. De obicei cablul de date inlocuieste un Local Disk daca nu ma insel.

| pytyk98 explică:

Da asa faceam cu telefonul Nokia 2730 dar k asta nu merge introduc cablul de date in el si n pc si imi arata ca se conecteaza dar nu merge.