| Elenamiki a întrebat:

Buna am sa am un catelus Bichon si as vrea niste sfaturi cum sal primesc in noua casa. Ce sa pregatesc si ce as putea sai cumpar ca de casa noua. As vrea si cateva nume dragute care sa incaeapa cu: L, B, G, D, M. Una din ele puppy dog eyes Funda cel mai bun raspuns. a da si daca catelul se poate tunde si acasapuppy dog eyes

1 răspuns:
| AndreeaCraciun99 a răspuns:

In primul rand cred ca ar trebui sa ii cumperi un pat, sa nucumperi mancare iainte sa il ai, ar trebui sa mergi cu el la un pet shop si sa icerci mai multe feluri de mancare sa vezi care ii place, jucarii ar fi dragut si lesa desigur. Nume cu L daca e baiat: Leon, Bubu, Mickey si fata: Lea, Gora, Minnie. Se poate tunde si acasa, dar doaca te pricepi, eu nu iti sugerez sa il tunzi acasa.