| PureCherry a întrebat:

Cum deschid capacul bateriei samsung 5230! ca nu merge nici de sagetica de nimic... dau fundita URGENT!

Răspuns Câştigător
| Gexu a răspuns:

Il ti intre palme, cu ecranul in jos iar cu mana care se afla deasupra presezi si tragi spre tine happy

O prietena asa il deschide![frumos tel; x]

Pa Pa:*

1 răspuns:
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
La mijlocul capacului, in partea de jos a telefonului este o gaura mica. Tragi de acolo capacul si se va deschide(nu trage foarte tare ca poate rupi vreo clema de la capac).
Sa ai o zi buna!
EDIT: Scuze, am citit repede intrebarea si mi s-a parut ca te refereai la NOKIA 5230, deci nu este valabil ce am spus pentru telefonul tau. Din ce am inteles de pe net la telefonul tau capacul se desface mai greu, deci mai incearca http://emildragota.blogspot.com/2009/07/samsung-s5230-cu-bune-si-rele.html.