| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* am si eu cateva intrebari.
1.Care este cea mai buna placa de par care sa si intinda parul, sa il faca ondulat etc. Ceva gen sa aiba mai multe functii.Si care este pretul?
2. Ce parere aveti despre telefonul Samsung Corby?
3. Vreau si eu niste site-uri de unde imi pot cumpara un sistem dar care sa se auda bine si sa fie un pret un pic mai mic adica maxim 5 milioane.
Multumesc:*

1 răspuns:
| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

In legatura cu intr de la nr 2 : sincer corby mi se pare o mare porcarie laughing... mi se pare plictisitor si acum ca e ieftin si toata lumea sta la coada sa sil cumpere nu mai are niciun farmec.