| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. am de facut Un eseu "Un oras mai bun, o viata mai buna". Imi dati si mie niste idei thinking nu mura in gura, dar ceva de la care sa pornesc. Va multumesc mult!:*

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cauta pe net referiri la orasul Sibiu, cum era, cum a reusit Klauss Iohannis sa-i schimbe fata.Nu este nevoie sa dai nume.

| Alex_9605 a răspuns:

Dezvolta si tu ideea cu "Poluarea". Cea masuri ai lua, sau ce ai inventa tu pentru a reduce poluarea in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Intră aici: www.referat.ro, poate găsești ceva.
Baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna puteti sa mi dati un plan de eseu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe google