| xToxiicLove a întrebat:

Am de facut o compunere si am nevoie de ajutor.Nu vreau sa imi dati mura in gura trebuie sa imi dati doar niste idei. Deci am de facut o compunere cu tema : Pastrez un maine-n amintire. Eu m-am gandit sa fac asa : Deci merg intr-o zii la bunici si bunicul incepe sa imi povesteasca ce as putea fii cand voi fi mare. ceva miraculos.iar la final sa spun : Pastrez un maine-n amintire. Oare cum va fi? sau ceva de genul. oh go on Dati-mi idei va rog. FUNDA, vot.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca pentru a fi in stare de asa ceva, trebuie sa fii capabil, cat de cat, sa scrii corect, dupa aceea poti trece si la astfel de creatii.