| ozzyyy a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor.am de facut un proiect cu titlul a fi la moda-e un vis indeplinit. despre ce anume as putea vorbi? ce imagini videoclipuri pot pune? va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac la acest proiect.

Răspuns Câştigător
| dolcedolecegabanad12345678899098 a răspuns:

Ai puta sa arati poze cu moda din vremuri si moda de acum, ai putea sa descri cum artau manechinele pe vremuri, si cum arata acum ( cu botox, silicoane, implanturi), ai putea sa asortezi niste haine si sa ai o poza cu o manechina de pe vremi si una de acum si sa pui un Versus intre ele si sa scoti calitatiile fiecareia si dupa sa afli castigatoare. ps: daca te-am ajutat, funda, nu uita!

1 răspuns:
| ozzyyy explică:

E foarte ok ce mi-ai spus... dar mai astept raspunsuri.ms mult