| Veverita a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am de facut un proiect despre muzica la engleza si nu stiu cam ce sa cuprinda.am nevoie de idei interesante ca ar fi banal sa scriu doar ceva despre muzica.asta va face toata lumea.Si chiar daca scriu am nevoie de ceva interesant si captivant despre muzicabig grin...Va rog, idei! Dau funda si voturi

1 răspuns:
| micheline19 a răspuns:

Pai o sa faci o prezentare in power point sau pe hartie? poti desena de exemplu portativu si note muzicale sau da mai multe detalii despre subiect