| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Faza e ca eu vreau sa imi iau telefon, am stransi 800 de ron si as vrea ori htc sau samsung, eu fiind fata scriu multe mesaje, stau mult pe facebook deci an nevoi de un telefon cu taste si poate si touchscreen. Dar e super ok si doar cu touch. Si neaparat vreau ca telefonul sa aiba android. 9nu htc chacha\status) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alecs14alecs96 a răspuns:

Nou? nu stiu ce sa-ti recomand la 800 de ron... Samsung Nexus S, este foarte bun are colegu' meu de banca, cu android Icecream Sandwish, Iar eu am un Sony Ericsson Xperia Neo Gingerbread... dar pretul telefoanelor sar putin peste 1000 de ron
Iar la bani tai : un Samsung Galaxy gio S5660, e bunicel