| TąNyą a întrebat:

Am şi eu nevoie de ajutorul vostru

Caut să adopt sau să ofer maxim 150 de ron pe o căţeluşă (maxim 5 luni îl vreau puiuţ ).

Prima varianta ar fi un Bichon Maltez şi nu începeţi să comentaţi că atât vrei tu să oferi pentru un Bichon pentru că NU se merită să dai 1000 ron pentru un căţel care poate în unele cazuri poate fi bolnav şi într-un an să-ţi moară + că mulţi cresc această rasă dacă era una care îi imperechezi greu sunt greu de întreţinut şi de crescut mai ziceam.

A 2a ar fi o căţeluşă care să crească pâna în 30 cm şi să aibă maxim 5 kg.

Deci caut o căţeluşă pentru stat în casă! şi tata nu acceptă câini mai mari de 30 de cm în casă. şi-mi doresc foarte mult unul micuţ pe care să-l scot în lesă pentru mine plimbatul în lesă este foarte relaxant nu ştiu mă face să fiu fericită.

Ajutaţi-mă dacă cunoaşteţi pe cineva care dă un Bichon Maltez sau o rasă ( sau metiş dar să fie drăguţ ) TALIE FOARTE MICĂ maxim 30 cm înăltime.

Fără teckeli.
Mi-aş dori foarte mult să am un Bichon. cei 150 de ron sunt banii strânşi de mine.

În Bucureşti.

Mulţumesc.

2 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Am o prietena care vindea un Bishon Maltez, nu stiu cu cat, dar ea e din Braila si acum s-a dus la parinti in Grecia sad. Lasa-mi id-ul pe privat si mai vorbimtongue.

| doroteea a răspuns:

Problema e ca nu pot sa iau legatura cu fata aceeasad, decat la scoalasad