| Aanonimaa20 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru pentru un cadou de majorat! Chiar nu am idee ce am putea sa ii cumparam! Este baiat (si ne e coleg de clasa )! Noi initial ne gandisem sa ii punem cateva cuti intr'o cutie mai mare si in una sau 2 sa ii punem cadoul ( depinde ce o sa ii luam )! Astept idei cat mai repede. Va multumesc!

1 răspuns:
| EuSiRestuLumii a răspuns:

Depinde de caracterul lui da eu zic sa ii luati ceva de care sasi aduca aminte de clasa voastra... de exemplu mama are 2 statuiete de portelan frumoase si le pastreaza de la majorat incoa...deci peste 20 de ani. Bafta!