| sunshine15 a întrebat:

In curand este ziua unui coleg (implineste 18 ani) si ne-a invitat pe toti dn clasa la majorat. Ma puteti ajuta cu niste idei de cadouri?
Noi ne-am gandit ca ne-am putea grupa cate 6-7 si totusi ce cadou am putea sa-i luam?
Fundita cel mai util raspuns:X

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Puteti opta pentru un parfum fin, eventual aflati de la cioneva apropiat lui care e parfumul lui preferat si luati-l pe acesta, un ceas de mana, o cravata, un pulover, o carte din genul lui preferat, o colectie de CD-uir de muziac din genul pe care le asculat, un joc video daca joaca astdfel de jocuri, un gadget pe care si- dreste de mult timp, un lantisor din argint cu initiala lui sua o bratara din argint. Puteti sa-i dati, de asemena, o poza cu toata clasa pusa intr-o rama deosebita. La multi ani colegului tau si petrcere palcuta tuturor la majoratul lui!

| EmoRock a răspuns:

Se spune ca se aduce botosei de nou nascuti, suzete, biberoane etc.La majorate

| TashaMe a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ii cunosti pasiunile si ce ii place. In al doilea rand,nu va trebui un cadou foarte sofisticat. Unul de suflet si simplu va fi o alegere buna. Puteti sa ii luati un ceas,un film,o bratara, un joc video(daca este pasionat de calculatoare), un animalut mic(daca ii plac), un parfum ar fi o idee buna, un tricou cu un mesaj interesant si tot feluri de suveniruri pe care le gasesti la magazine. Distractie placuta la majorat si sper ca te-am putut ajuta! Funda?