| pisikutza ta a întrebat:

Buna!
am si eu nevoie de niste sfaturi ca nu stiu ce sa mai fac
sunt in clasa cu un baiat care pana acum cateva zile imi era indiferent...eram doar buni prieteni, dar acum sunt innebunita dupa el
problema e ca el e cu o fata de 1 an jumatate si are un fel de slabiciune la ea, ia iertat o groaza de chetii se cearta se impaca nu avem cum sa ii despartim.
acum 2 zile stateam pe o banca intr-un parc doar noi doi, el ma tinea in brate...ne tachinam cum facem noi de obicei si diintro data a inceput sa ma pupe pe gat
ieri stateam la un bar si ma pupat pe obraz
si tot felul de chestii din astea
suntem foarte apropiati dar nu stiu cum sa il fac sa fie doar al meu si sa se desparta de aia... un sfat cat mai repede
dau fundaaaaalove struck

2 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Simplu. poarta-te cu el cat mai frumos. vorbestei frumos, ai grija de el, pretuieste-l.si eu iti garantez, ca in maxim o luna, e doar al tau.pentru ca orice baiat, adora o fata care se poarta calumea. suna-l des, vorbestei frumos happy. atata timp cat te-a luat in brate si etc, inseamna ca-i place si lui de tine happy. ce este mai presus "Gagicasa" de cat tine. este ca ea este cu el, tu nu, dar poti fii tu cu el, pentru ca, sigur s-a saturat de aia si o sa se retraga in bratele tale. succes!

| PatryRox a răspuns:

Ai incredere in elwinking daca te place va observa ca esti mai buna ca iubita lui si se va desparti de ea ca sa fie cu tine big hug