| symo_2617 a întrebat:

Am hotarat sa organizez in fiecare luna.alaturi de prietena mea,, Ziua prieteniei" sa ne oferim cate o mica atentie si sa facem o petrecere! Imi dati cateva idei ce am putea face la petrecere, si cum sa ne distram cat mai bine?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai depanati amintiri happy discutati despre baieti (deh.asta fac toate fetele), vizionati un film bun, pregatiti niste gustarele, vedeti care sunt noutatile in materie de moda si fashion... happycam astea imi vin in minte. Sper ca ti-am fost de ajutor tongue! Distractie placuta!

| myha a răspuns:

Povestiti intamplari de groaza, uitati-va la filme de groaza sau de dragoste:d, dar nu foarte siropoaselaughing. Floricelele smug mergsmug
Cumpara doua bratari sau lanturi pe care sa scrie pe una "best" si pe una "friends":d

| DianaLostInDreams a răspuns:

Uitati'va la un film de groaza, jucati urmatoarea carte, adevar sau provocare, comandati pizza, etc.

| medex3 a răspuns:

Petrecerea prietenelor bune

Fiecare formeaza timp de o lune o cutie, o rama fto, un album foto.La acea intalnire sa zicem luam o cutie: in ea punem fotografi. orice nu e legat de cealalta prietena ca sa te cunoasca mai bine, scrisori de la baieti orice orice orice.prima compunerelaughing La sfarsit vei da sa zicemthinking un lantisor la prieteniei. facut in doua o bratara orice.La petrecere puteti vorbi si sa ii povestesti despre intamplarile caraghioase orice orice orice. Dans, mancare, puteti chiar prepara un tort impreuna si sa va faceti o poza impreuna cu prajitura si pline de faina.

| AlecSSyA a răspuns:

Petrecerea aceea trebuie neaparat sa fie la una din voi acasa si sa sarbatoriti doar voi doua.Va puteti cumpara gustarile si bauturile racoritoare preferate, ascultati muzica favorita, va bateti cu perne, dansati, va amintiti lucrurile prin care a-ti trebut impreuna, faceti poze, impartasiti secrete, etc.
Sper ca te-am ajutat!

| psihox a răspuns:

Nu crezi ca e cam mult distractiile lunare? De ce nu de doua ori pe an? Suna a fi o situatie mai normala, ce zici? Conversati despre viata pe care ati trait-o timp de cateva luni. Concurs dans, toate formele sau numai unele. Salate, aperitive, mancare calda, sucuri, oameni normali, fara alcool sau tigari. Intr-o sambata incepeti la 12. 00 pranz si terminati peste 12 ore si la culcare. Noapte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiti nu mai voi doua, si incercati sa iesiti prin oras, prim magazine, sa dormiti una la alta si sa vizionati un film bun, sa ascultati muzica, si luati-va mancarehee hee.

| r3b3laa a răspuns:

Pai si eu am o prietena si avem ziua prieteniei dar am cam neglijat-o in ultimul timp (adica am cam uitat ) ca noi ne intalnim in fiecare vacanta sau weekend si ne uitam la un film ne uitam pe net la moda si la chestii, vb despre baietii tonguetonguetongue si mancam ceva desert si depanam amintiri happyhappyhappy