| ruxandra_8011 a întrebat:

am si eu nevoie de sfaturi.sunt casatorita si am o fetita.aici pe TPU m-am imprietenit cu un baiat,, am vb diverse despre calc despre viata noastra.numai ca el acum imi spune ca s-a indragostit de mine si ca nu ma poate uita.cum sa procedez sa il fac sa nu mai fie indragostit de mine fara sa il ranesc? astept cat mai multe sfaturi

Răspuns Câştigător
| LaraDésire a răspuns:

Te.ai intalnit cu baiatul respectiv? In orice caz daca nu vrei sa il ranesti atunci stai cu el dar dragoste cu forta nu se poate. incearca sa ii detaliezi de ce nu se poate

1 răspuns:
| fresHZoNe a răspuns:

Stai linistita ca o sa se linisteasca el. ii trece. Trust me! nu iti mai face atatea probleme. :*