| dya26 a întrebat:

Buna am si eu nevoie de subtitrare la filmul Beauty and the briefcase cine are sa imi dea si mie un mesaj cu id sau daca nu un site dar sa mearga ca am mai incercat si nu a mers.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Incearca pe http://subtitrari.exsto.ro/. Aici gasesti toate subtitrarile, aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR).
Succes!;)

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@dya26, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| Gipsy a răspuns:

Am gasit eu!
Iti trimit un MESAJ cu id meu.Baga`l in lista si iti dau eu subtitrarea.