| sorina18 a întrebat:

Buna:*am si eu nevoie de un sfat de la voibig grinnu ma inteleg deloc cu colegii mei de clasa, mereu au cate ceva cu mine si comenteaza aiureastraight face. cu majoritatea din clasa sunt certata.si cum marti e ziua mea nu stiu ce sa fac, daca sa duc sau nu bomboanestraight face? voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Raluu a răspuns:

Du-le bomboane! ideea e ca atunci cand oamenii vad ca le esti superior incep sa te critice de invidie si incep sa caute nod in papura. asa sunt si colegii mei! E lumea plina de prosti si cand vad o persoana mai buna si mai desteapta gata cauta nod in papura si barfesc! Da-i naibalaughing du-le bomboane ca sa le arati ca le esti superioara si nu ii baga in seama cand te jignesc pentru ca pe prosti ii doare indiferenta!happy te pup. Bafta cu noobii aialaughing! kiss

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da le duci bomboane, poate isi schimba comportamentul, dar trebuie sa rezolvi problemea, vb cu ei, intreabai, ce v-am facut, imi cer scuze daca vam suparat cu ceva... Etc, etc! Fundoi?

| bogdang a răspuns:

Du-te cu bomboane si arata-le ca totusi tu ii consideri colegi si ca ii respecti... probabil unii chiar vor realiza ca au gresit si isi vor cere scuze.

La multi ani!winking

| madalina_3699 a răspuns:

Daca nu vei aduce vor comenta ca dc nu ai adus si vor scoate vorbe proaste eu te sfatuiesc sa te duci cu bomboane

| Annye18 a răspuns:

Eu zic trebuie sa le arati ca esti diferita de ei...si ca tu poti lasa un loc de buna ziua...Parerea mea e sa duci bomboane si sa'i servesti pe totibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da salut asta as face leas cumpara niste bomboane si mias cere scuze dela fiecare an parte si dupa aia nu cred ca nu te vor ierta ancearca si ai sa vezi ca vei reusi salut si succes