| cristina23maria a întrebat:

Am nevoie de un sfat util.De ceva vreme nu ma mai inteleg cu colegii mei.sad Nu stiu cum sa fac ca colegii sa ma bage in seama, mereu cand ma vad nu vorbesc cu mine.:\Ma simt exclusa din clasa.crying
Raspunsul cel mai bun primeste funda!
Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, măcar colegii tăi nu scriu așa ceva despre tine pe panarama aia de ask fm...

alexandra chiar il place pe dragos?
da. da faza e ca ea zicee ca nu. insa sigur il place. e atat de proasta ca privirea o da de gol. acum aproximativ 1 oră

si se taie cu lama?
da..de parca ar credeo cineva cand spune ca a zgariat-o pisica acum aproximativ 1 oră

si de ce asculta rock satanist?
de satanista ce e. acum aproximativ 1 oră

e adevarat ca e copil din flori?
asta nu stiu... acum aproximativ 1 oră

de ce stai cu ea?
din mila. acum aproximativ 1 oră

si e emo?
se taie cu lama. are parul-n ochi. asculta rock. e satanista. sa continui? acum aproximativ 1 oră

da de ce invata? ca sa scape din cocioaba in care sta acum aproximativ 1 oră

are prieteni?
baieti de 17 ani, la fel de ciudati si emo ca ea acum aproximativ 1 oră

ce e ciudat la ea?
ca a venit odata cu ochiu vanat la scoala acum aproximativ 1 oră

ai vazut cu ce haine se imbraca?
SH scrie pe ea acum aproximativ 1 oră

dar de unde sti ca se imbraca de la SH?
se vede.rolling on the floor)))
e saraca
sta intr-o cocioaba
doar nu crezi ca se imbraca cu haine de firma acum 30 de minute

pai si in Turcia de unde a avut bani?
nu a avut, nu a cheltuit decat 10 euro rolling on the floor)))))))))))))))) acum 29 de minute

ce o sa faca cand o sa vina fata aia la ea?
o sa cerseasca bani la adriana rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) acum 28 de minute

doamne, imi pare rau de ea.mi s-a facut mila deja, serios
lasa..ca si mie, de-aia ii mai dau cate 50 de lei pe luna. acum 26 de minute

Da Adriana e mai bogata ca ea? Si ea sta tot in Micro14
nu stiu.da oricum au devenit prietene, **** mea..proastele dracu acum 25 de minute

cu cat a terminat alexandra pe primul?
8 si ceva. acum 24 de minute

pai atunci ce a cautat in Turcia?
am pus toti bani sa vina si ea, din mila ca poate n-o sa vada niciodata alta tara in afara de Romania acum 23 de minute

Aș fi dat link, dar am sărit peste unele chestii, erau prea de tot. Măcar de-ar fi fost adevărat. Deci dacă ei nu te bagă în seamă să știi că e din cauză că ai părul în ochi și asculți rock. Și restul invențiilor vor apărea pe parcurs.

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Depinde ce ai facut de nu vorbesc cu tine?

| cristina23maria explică (pentru Elena9328):

Numic...

| cristina23maria explică (pentru cristina23maria):

Doar ca sunt un pic slabuta! crying