| Anna1994 a întrebat:

>Buna!:"
Am si eu o int, cum as putea sa ma imbrac in prima zi de scoalabroken heart?
Stau pe ganduri de o saptamana si nu gasesc nimicsad, Imi puteti spune va roogpuppy dog eyes![Msbig grin]

Răspuns Câştigător
| Symona_8970 a răspuns:

Poti sa-ti iei o pereche de blugi, o bluzita sau camasuta, depide km iti place si in picioare o pereche de tenesi sau sandalute sh gata :X sper ca te'am ajutat... funda?:Xlove struck

3 răspunsuri:
| sebastyancuidiny a răspuns:

Normal, decent. E o zi de scoala nu te duci la intalnire sau in club. Du-te normal, decent, frumos.

| Eu_7171 a răspuns:

Ceau laughing
si eu fac acelasi lucru rolling on the floor
blugi.rochitze.casual.elegant. chestii smugsmug
Fundaaa? happy

| LoveFashion a răspuns:

Depinde in ce clasa treci.
Eu sunt boboaca si ma imbrac in ceva mai elegant.cica vai doamne facem impresie bunaoh go on laughing
Am o camasa crem, pantaloni aceeasi culoare cu o fundita mare, si o vesta neagrahappy.De incaltat ceva negru cred sa se potriveasca cu vesta...happy Cam atat:*