| marrr a întrebat:

Ma scuzati ca tot pun intrebarile aici, dar e urgenta treabalaughing. As vrea ca saptamana asta sa ma imbrac la scoala in fusta si intr-un tricou cu bascheti, dar nu am fusta.Ma gandeam sa imi iau una de blugi dar eu sunt cam tuta in ale modei si nu prea stiu cum sa combin hainele. Ma ajutati si pe mine? Am planuit ca maine de dimineata sa ma duc prin magazine din astea mari si sa ma uit de o fustita de blugi dar nu stiu in rest ce s-ar potrivi; ma puteti ajuta?batting eyelashes Msbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde si ce culoare is baschetii daca is ceva alb sau negru sa se potriveasca la orice e tare bine.pai daca fustita ta o sa fie de un albastru mai inchis la blug atunci ar merge un tricou mai deschis sau o culoare vioaie sau chiar alb doar ca sa nu fi prea inchisa, dar daca fusta de blugi e de albastru mai deschis atunci ar merge un tricou mai inchis big grin si ar arata bine. poti sa-ti iei si niste colanti ca sa nu-ti fie asa de frig la scoala si sa ti se faca pielea de gainalaughing si oricum arata si bine mai ales ca o sa porti bascheti.

3 răspunsuri:
| love44katyp a răspuns:

Pai este destul de frig asa ca ai putea sa porti colanti negrii sau bleu-marin, un tricou si cu un bolerou(sau cum se scrie) din bumbac ar arata minunat happy fundita! te rooooog chiar am nevoie

| LussyBubu a răspuns:

Pai poti sa iti iei o fustita de blugi cu ceva modele (dar nu prea "insistente") si cu un tricou cu imprimu (poti sa iti iei si o vestuta de blugi sau neagra, merge perfect), iar in privinta baschetilor o pereche cat mai "colorata" sau alb cu negruwinking
Succes!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice fustita scurta din blugi sau dintr-un material negru.