| DemiLovato_3541 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am 12 ani si mi-am schimbat complet stilul.Eram o fetita inofensiva acum am stilul rock si vreau sa imi cumpar niste pantaloni de aia misto tot vad la fete pe strada da ma mir de unde si cumpara am fost la orce magazin posibil si n-am gasit deci:sunt ca blugii dar sunt de diferite culor:rosii, albastrii, negri, mov, galbeni etc si sunt din alt material nu ca blugi si daca mai siti acele bretele care se agata la pantaloni si stau asa frumos dar nici din astea n-am gasit o.O.Va rog sunt in criza de asta incep scoala si trebuie sa ma imbrac asa trec clasa 6 si sunt din LICEUL BILING MIGUEL DE CERVANTES calea plevnii din bucuresti e scoala aia porocalie(sc asta e un mare *** va sugerez sa nu va inscrieti ca e si liceu si scoala) va rogg. fundita normal:X dar cei care sunt din bucuresti ca altii nu prea au de unde stii ca de ex daca sunteti din Ploiesti nu ma duc la ploiesti sa caut pantalonii espectivi.glm.pup si nu uitatzi. fundita:X:X.

Răspuns Câştigător
| LauraGush a răspuns:

Sa sti ca daca asculti demi lovato nu esti rockeritza. si bretelele alea de care zici tu nu apartin stilului rock... dinalea au hipsterii...
Daca vrei sa gasesti haine misto du-te in romana in Glow sau in Terannova ca eu de acolo imi iau si sunt super tari hainele de acolo...incearca sa cauti haine ceva mai metal pe www.bestial.ro. Succes!

Hai sa iti recomand niste trupe marfa:
Guns n roses
Aerosmith
red hot chili peppers
Ac/Dc
Metalica
Incubus
Limpin Bizkit
Green day
3 days Grace
Blink 182
pink Floyd
Nirvana...etc...

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Chiar nu trebuia sa ne spui la ce liceu esti. daca esti din bucuresti fii sigura ca nu ai cautat bine. Du'te la mall.happy

| Sin a răspuns:

@DemiLovato
Sa sti ca Demi Lovato, Camp Rock si toti copii aia de joaca prin Disney NU au nimic de-a face cu stilul rock. Te lasi prea mult influentata de filmele alea.

@EasyToBeCrazy Vai, ce atitudine aroganta (de doi lei) avem! Tu care cereai acum cateva zile informatiile legate despre rockeri, tinuta, etc.
De-a dreptul penibil.

| justme08 a răspuns:

De la zara, berschka sau pull and bear

| BabyDoll a răspuns:

Omg nici sa scrii nu sti si deja ai adoptat " stilul rock " oh go on
generatia secolului 21 rolling eyes

| Zuzu_8050 a răspuns:

Calmeazate.mai ai mult pana sa,, ai stilul rock''

| EasyToBeCrazy a răspuns:

Esti vai sh`amar de capu tau tu.''rockeritzo''.
pun pariu ca habar n`ai ce`i ala rock. in fine
laughing

daca asculti 2. 3 melodii rock. nu inseamna ca esti rockeritzawinking

haha. pe clasa a 6-a "rockeritza". jet.

| Dyana1dya2bya3 a răspuns (pentru EasyToBeCrazy):

Eu am devnit cam emo de pe la jumatea clasei V! Dar m-am schimbat!