| dianandreea a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. am 13 ani si nu mi-a venit inca ciclul trec clasa a 7a am 56 de kilograme ce sa fac? sunt singura care nu mi-a venit ciclul.mai este o fata in clasa dar ea e mai slaba.

Răspuns Câştigător
| adelynaa a răspuns:

Nu te ingrijora draga o sa vezi ca mai devreme sau mai tarziu iti va veni
mie de exemplu mi-a venit cand trecem pe a 8

bine asta depinde de organiste... la unele le vin la 12/13 ani si aletele la 15/16 ani nu te ingrijora. o sa-ti vina

2 răspunsuri:
| andreeade a răspuns:

Nimic asteapta! happy.Nu tuturor fetelor le vine la aceeasi varsta!big grin

| mikutssa a răspuns:

Stai linistina...nu trebuie sa iti vina asa repede.o sa iti vina pana la urma happy