| DuDstyrne a întrebat:

am fost de curand cu colindul prin familie la prieteni si am strans bani in jur de 4 milioane ce pot sa imi iau ziceti mi cateva sugestii, eu ma gandeam la un mp4 cu touch dar nu foarte scump... ce ziceti?

1 răspuns:
| RoXyRaLu a răspuns:

Pai, decat sa iti iei un mp4 cu touch mai bine ti-ai lua o tableta Samsung care costa in jur de 6 milioane. Ii poti ruga pe parintii tai sa iti mai dea niste bani pentru a o putea plati sau sa o iei in rate si sa platesti in jur de 6 lei pe luna... daca nu vrei, poti sa ii pastrezi pentru ca de anul nou o sa mai strangi ceva bani si o sa poti s iti iei ceva si mai misto. Daca nu mai ai rabdare si nu vrei tableta Samsung ( sau ale marci, dar nu ipad deoarece costa in jur de 20 milioane), iti poti da banii pe haine misto, tenesi si chestii din astea care iti plac. Un mp4 nu este o investite prea mare, crede-ma, am si eu si am stat o saptamana pe el si dupa aia m-am plictisit. Am si tableta de 2 luni si inca nu m-am plictisit asa ca mai bine iti iei tabletawinkinghee hee
Ce zici? o fundita?