| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Salut,TPU! Deci pe 15 februarie eu cu prietena mea cea mai buna facem un an de cand suntem prietene big grin! Si de acum ma gandeam ce cadou sa-i iau...Nu prea am bani multi de nu vreau ceva prea scump. Cateva sugestii va rog? puppy dog eyes
Funda,la cele mai bune si multe sugestii happy

3 răspunsuri:
| ana5 a răspuns:

Poti cumpara o rama foto si sa pui o poza cu voi doua.

| Rosca_Radu_2000 a răspuns:

Daca asculta muzica pe telefon, cumpara-i o pereche de casti de-alea de telefon, mici. Am dat unui prieten un cadou de-asta si i-a placut mult. Mereu asculta muzica cu ele.

| danailie2004 a răspuns:

Poti sa iei 2 agende (de genul asta http://www.cadouridecoratiuni.ro/......overs.html ), una pentru tine si una pentru ea, si sa scrieti in ele chestii dragute una pentru cealalta si sa vi le dati una alteia peste o anumita perioada de timp.
Sau sa pui poze cu voi intr-o rama foto multipla ( http://www.cadouridecoratiuni.ro/......-poze.html )
Cam la ceva de genul m-am gandit eu, sper sa-ti fie de folos! :)